Usługi

W czym jesteśmy najlepsi?

Nasze Specjalizacje

Czym się zajmujemy

Jesteśmy aby ci Pomóc

Naszym celem jest udzielenie fachowej i rzetelnej pomocy prawnej, a także realizacja powierzonych nam zadań w sposób, który pozwoli uniknąć niepotrzebnego wydłużenia procesu. Nasi prawnicy świadczą usługi w dziedzinach, takich jak sprawy karne, sprawy spadkowe, nieruchomości. Zatrudnieni w naszej Kancelarii adwokaci specjalizują się również w sprawach dotyczących rozwodów oraz odszkodowań. Z przyjemnością przyjmujemy także zadania z zakresu prawa budowlanego, prawa gospodarczego i handlowego oraz obsługi prawnej firm. Jeżeli potrzebujesz sprawdzonego adwokata lub prawnika działającego na terenie Lublina, Świdnika i okolic, nasza kancelaria z pewnością stanie na wysokości zadania.

Prawo Karne

Adwokaci zatrudnieni w Kancelarii oferują pomoc prawną w sprawach karnych, zarówno tych toczących się na terenie Lublina oraz całej RP

Prawo Budowlane

Świadczymy doradztwo w zakresie opracowywania kontraktów na temat realizacji inwestycji budowlanych.

Prawo Procesowe

W ramach procesów sądowych Kancelaria oferuje przygotowywanie wszelkich pism procesowych jak również nieprocesowych.

Prawo Pracy

W zakresie prawa pracy i ubezpieczeń społecznych oferujemy pomoc prawną przy sporządzania projektów umów o pracę i kontraktów.

Prawo upadłościowe i Naprawcze

Świadczymy doradztwo w zakresie opracowywania kontraktów na temat realizacji inwestycji budowlanych.

Prawo administracyjne

Oferujemy reprezentowanie Klienta przed organami administracji publicznej na wszystkich etapach postępowania.

Prawo Rodzinne

Prawnicy Kancelarii poprowadzą dla Państwa wszelkie sprawy rozwodowe, rodzinne oraz inne związane z ustaniem małżeństwa.

Prawo Obrotu Nieruchomościami

W Kancelarii posiadamy dobrych prawników wyspecjalizowanych pod kątem spraw o nieruchomościach.

Prawo Gospodarcze i Handlowe

Adwokaci Kancelarii oferują pomoc prawną dla przedsiębiorców oraz osób prawnych w zakresie prawa gospodarczego.

Prawo Spadkowe

W naszej Kancelarii w Lublinie posiadamy prawników i adwokatów wyspecjalizowanych pod kątem prowadzenia spraw spadkowych.

Odszkodowania Powypadkowe

Nasi adwokaci świadczą profesjonalną pomoc przy dochodzeniu odszkodowań oraz innych świadczeń związanych z powstaniem szkód.

Obsługa prawna firm

Kancelaria świadczy kompleksową obsługę prawną podmiotów gospodarczych spółek oraz osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą.

Pomożemy Ci na każdym kroku

Reprezentacja przed sądem oraz porady prawne. Skontaktuj się z nami i umów się na spotkanie. Oferujemy szeroki zakres usług.Kontakt